Zlato ako elixír života?

Posted by: Swissgetal 12. March 2019 1 Comment

Znie Vám to ako otrepané klišé? Dnes už vieme, že zlato je nielen luxus v podobe šperkov. Zlato si buduje v súčasnosti svoje miesto v luxusných kozmetických značkách po celom svete, no pritom sa v kozmetike využíva už po stáročia.

Využívanie zlata v starostlivosti o pleť poznali už egyptské kráľovné Kleopatra a  Nefertiti. Tieto egyptské ikony krásy využívali zlato napríklad vo forme masiek na tvár.

Poďme teda spolu odkryť tajomstvo zlata a jeho účinky na našu pokožku.

Zlaté častice udržiavajú pokožku hydratovanú a jasnejšiu. Zlepšujú tón pleti a Váš výzor je tak opäť mladistvý a žiarivý. Okrem iného zabraňujú predčasnému starnutiu pleti,  obnovujú elasticitu tkanív, čím zabraňujú vzniku vrások na Vašej tvári.

 

Zlato má rovnako protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, vďaka ktorým napomáha k obnove buniek a úspešne bojuje proti kožným poruchám.

Nie je zlato ako zlato.

Švajčiarska kozmetika Swissgetal  predstavila svoj najluxusnejší produkt SILKY GOLD CREAM. Esencia zlata obsahuje chronobiologické zdroje energie, ktoré v spojení s oligo-minerálnymi katalyzátormi stimulujú metabolizmus buniek a aktívne pôsobia proti starnutiu.

SILKY GOLD CREAM obsahuje účinné látky, takzvané biokonjugáty, v ktorých sú skombinované jemné hodvábne peptidy s nanočasticami zlata. Tieto majú na pokožku antibakteriálne a hydratačné účinky. Hodvábne proteíny umožňujú regeneráciu buniek. Krém navyše obsahuje Vitamín E a Vitamín C.

 

Doprajte si pár minút pre seba a svoju pleť a nemusíte navštíviť drahé salóny. Pre účinnú starostlivosť o Vašu pleť v pohodlí Vášho domova stačí pár krokov:

1.Vyčistenie pleti pomocou Cellular Purifying Skin Cleanser
a  Cellular Refreshing Toner. Základom a prvým krokom
každého ošetrenia pleti je odlíčenie, vyčistenie a tonizácia.

 

 

 

 

 

 

2.Nanesenie a vmasírovanie  Cellular Calmig Facial
alebo Cellular Rejuvenation Secret

 

 

 

 

3. Aplikácia Silky Gold Cream