SWISSGETAL – TAK ŠPECIÁLNY AKO TVOJA POKOŽKA

Spoznaj a zaži novú generáciu cellulárnej starostlivosti o pleť. Spoločnosť CellCare Products, na základe najnovších výskumov realizovaných významnými švajčiarskymi laboratóriami,  vyvinula špeciálnu receptúru kozmetických výrobkov SWISSGETAL. 

„SWISSNESS” V KAŽDOM PRODUKTE

CellCare využíva čistotu a kvalitu švajčiarskej pramenitej vody na obohatenie každého svojho výrobku. Pôvod tejto pramenitej vody je v krásnej prírodnej rezervácii, v neďalekom horskom prostredí Gantrischu. Voda prechádza rozmanitou cestou, cez rôzne jazerá, rieky a potoky, na ceste do nášho výrobného zariadenia. 

SKRÁŠLITE SVOJU PLEŤ – ZAŽITE TEN ROZDIEL

Kozmetika SWISSGETAL je vhodná pre všetky typy pokožky: pre mladú, zrelú a veľmi citlivú pokožku. Inovatívne high-light balenie pre kvalitné výrobky – v dnešnej dobe ošetrujúcej kozmetiky určenej pre náročné zákazníčky a zákazníkov je to už samozrejmosťou. 

VÝŤAŽKY Z BUKA LESNÉHO (FAGUS SYLVATICA)

Buk lesný (Fagus sylvatica) je strom, ktorý je vo Švajčiarsku nazývaný aj ako strom večnej mladosti“. Toto meno dostal, pretože sa môže dožiť až 250 rokov, no jeho starnutie sa zastaví na 60 rokoch.

Zber prebieha v divokom, takmer horskom a veľmi slnečnom regióne na juhu Francúzska, ďaleko od mestských a priemyselných oblastí. Živé bunky pre produkty SwissGetal sa získavajú z jeho výhonkov, ktoré sa tvoria na jar. Výhonky sa oberajú ručne pod prísnym dohľadom botanika a to len z špecifickej časti stromu, aby nenarušili rovnováhu prírody. Vzácne živé bunky sa získavajú z buka šetrným biotechnologickým procesom, bez pridania chemických produktov alebo rozpúšťadiel.

Čerstvé bunky, integrované do produktov SwissGetal, dokážu aktivovať prenos kyslíka do pokožky. Výsledkom je, že bunka opäť funguje ako mladá kožná bunka. Tento proces následne spúšťa zvýšenú syntézu bielkovín.Rôznymi procesmi dochádza k omladzovaniu pokožky, vyhladzovaniu vrások a k hydratácií pokožky. Táto biotechnologickyodvodená zložka je skutočnou fontánou mladosti pre pokožku.

VÝŤAŽKY Z KVETU BIELEHU LOTUSU

Biely lotosový kvet, nazývaný aj lekno, je so svojimi žiarivo bielymi okvetnými lístkami už po stáročia považovaný za symbol čistoty a krásy.

Rovnako ako ľudské telo, aj každá rastlina má kmeňové bunky, ktoré tvoria základ vlastnej bunkovej regenerácie organizmu. Tie sa nachádzajú v hornej časti výhonku a na jeho špičkách. Tieto kmeňové bunky sa z lotosového kvetu extrahujú veľmi komplikovaným a starostlivým procesom. Tieto sú integrované do produktov SwissGetal, aby mohli pôsobiť na bunky našej ľudskej pokožky.

Extrakt z kmeňových buniek lotosového kvetu v produktoch SwissGetal pôsobí najmä na dermis a jej zložky. Na jednej strane zvyšuje aktivitu buniek tým, že stimuluje a buduje syntézu kolagénu. Okrem toho je schopný regenerovať kmeňové bunky ľudskej pokožky, chrániť pred negatívnymi vplyvmi prostredia a pôsobiť proti starnutiu pokožky.

Rastlinné kmeňové bunky lotosového kvetu v produktoch SwissGetal tak dokážu výrazne predĺžiť životnosť kožnej bunky a tým zachovať mladistvosť pokožky.