SWISSGETAL – TAK ŠPECIÁLNY AKO TVOJA POKOŽKA

Spoznaj a zaži novú generáciu cellulárnej starostlivosti o pleť. Spoločnosť CellCare Products, na základe najnovších výskumov realizovaných významnými švajčiarskymi laboratóriami,  vyvinula špeciálnu receptúru kozmetických výrobkov SWISSGETAL. Sústredili sme sa pritom predovšetkým na starostlivosť o pokožku na tvári a vyvinuli sme rozsiahly sortiment pre regeneráciu buniek.

SWISSNESS” V KAŽDOM PRODUKTE

CellCare využíva čistotu a kvalitu švajčiarskej pramenitej vody na obohatenie každého svojho výrobku. Pôvod tejto pramenitej vody je v krásnej prírodnej rezervácii, v neďalekom horskom prostredí Gantrischu. Voda prechádza rozmanitou cestou, cez rôzne jazerá, rieky a potoky, na ceste do nášho výrobného zariadenia. Nechajte sa presvedčiť vo všetkých smeroch švajčiarskou kvalitou našej kozmetiky a jedinečnou pozornosťou k detailom.

SKRÁŠLITE SVOJU PLEŤ – ZAŽITE TEN ROZDIEL

Kozmetika SWISSGETAL je vhodná pre všetky typy pokožky: pre mladú, zrelú a veľmi citlivú pokožku. Inovatívne high-light balenie pre kvalitné výrobky – v dnešnej dobe ošetrujúcej kozmetiky určenej pre náročné zákazníčky a zákazníkov je to už samozrejmosťou. S peknými tvarmi, elegantné a praktické – tak sa prezentujú naše výrobky SWISSGETAL pre Ňu a pre Neho.

PRINCÍPY SWISSGETAL

Produkty neboli testované na zvieratách .Všetky produkty sú bez alkoholu a sú 100% recyklovateľné.